Göçmen Seven Beylere Özel Taptaze Hatun Cilveli Liya

Kurtköy bölgesinde faal olan, isteklerinize bütün anlamıyla yanıt verecek maharette bulunan bu güzel hatunu kaçırmamalısınız. Soluğunuzu kesecek hoşlukta etkileşime giren ve sizleri derinlemesine büyüleyen güzel hatununuz, üstelik bölgesinde de çok yeni sayılır. Daha henüz keşfedilmemiş özelliklerini belki de ilk siz fark edecek ve tadacaksınız. Liya 23 yaşında ve 1.70 boyundadır. 54 kiloda ve oldukça diri bir bedene sahiptir. Ona sahip olurken çok mutlu olacak ve karşı türden olan temennilerinizi tümüne karşıladığınızı sezeceksiniz.

Cinsel anlamda doyurucu olan Liya, aynı zamanda güzel sohbetiyle ve yeni çözdüğü Türkçesiyle sizleri çok etkileyecek. Her anlamda doyurucu tat vazgeçen kadınınız olmaya aday olan Liya ’nın tadına baktıktan sonra öteki kadınlarda bir beceriksizlik sezeceğiniz kaçınılmazdır. Azıcıkta kendinden bahsetmesi için ona yer verelim ve muhteşem hoşluğunu sizlere anlatırken aynı zamanda hizmetlerinden de bahsetmesini isteyelim. Bu kaçırılmayacak hatunu kesinlikle bir defa olsun sınamalı ve onunla sınırsız mutluluğa ulaşmalısınız. Duygularıyla hareket eden beyler her zaman kazanır.

Merhabalar ben Liya, sizlere özel fantezilerimden bahsetmeden evvel karşı türde aradığım birkaç özellikten bahsetmek istiyorum. Hedefim gerçeğinde devamlılık değildir ve kendime gerçeğinde her anlamda destek olabilecek ve belki de aşık olabileceğim ve her zaman onu mutlu etmeye çalışacağım birini arıyorum. İhtiyaçlarımı karşılayan ve hürmetini hiç noksan etmeyecek nitelikli beylerle görüşme yapmak istiyorum. Kaçınılmaz olan mutlu sonlu masaj salonlarında gördüğünüz geçici süreli kadınlarla lütfen beni karıştırmayın. Daha doğrusu benimle toplandığınızda zati sınırsız temenni içinde olmanızı istiyorum.

Benim hizmetlerim onlarınkinden çok ötededir. Öncelikle erkeğin bakımlı ve seviyeli olması ilk kaidemdir. Ardından değer vermeli demiyorum, buna gerek yok zira beni tanıdığında değer vereceğine kesin gözüyle bakıyorum. Bir erkeği mutlu etkenin yollarını ve inceliklerini çok iyi öğrenmekteyim. Bu mevzuda uzman olmaya gerek yok zira bu bir iş değil seziştir. Paydan kadınlar her zaman kazanır. Erkeğin ne istediğini bilen değil paydan kadın daha faydalıdır. Kadınların bu istikametini anlayan erkekler hemen ne demek istediğimi kavradılar dahi.

Bu güzergahtan bakıldığında haklı olduğumu kavrayacaksınız. Sizlerle görüşme evveli düşüncelerinizi ve beklentilerinizi biliyorum. Dolayısıyla size göre hizmet vermek emeliyle isteklerinizi gözden geçiriyorum. Olası olduğunca ve çok sapıkça olmadıkça karşılamaya da çalışmaktayım. Fantezi olası olan pozisyonlarda en iyisini sezdirmektir. İlişkilerimde en hoşlandığım ilişki türüm Sakso sekstir. Gerçekten çok nitelikli yapıyor ve erkeğimin ruhunu dinlendiriyorum.

Görüşmelerimde genel olarak Kurtköy bölgesini seçim etmekteyim. Etraf ilçelerde de takılıyorum ancak en çok Kurtköy merkez seçimimdir. Birlikteliğimiz başlar başlamaz tesirim altına gireceksiniz. Daha sonrasında da ben sizin altınıza gireceğim. Orgazmın doruklarına eriştireceğim beylerimin konforuna çok umursadığımdan otelleri seçim ediyorum. Kendi yeriniz varsa ve rahat sezecekseniz tabi kabul edebilirim. Ancak nitelikli ve rezidans daireler olması taraftarıyımdır.